Vesti 2022 - Novo !

Ostvarila su se naša očekivnja, Tamaš Farkaš je 10.ti na Evropskom prvenstvu na otvorenim vodama sa vremenom 53;57,1 !!!

ČESTITAMO TAMAŠU!!!

Danas su se stekli vremenski uslovi u Rimu za početak održavanja Evropskog prvenstva na otvorenim vodama, koje će se po novom rasporedu održati u dva dana.

Danas 20.08.2022.-10.00-5.km M/Ž , 13.00-25.km M/Ž

Sutra 21.08.2022.-10.00-10.km M/Ž , 16.00-5.km štafete 4 x 1.250.m

Naš Tamaš Farkaš nastupa danas na 5.km.Želimo mu mnogo uspeha!!!

 

Tamaš Farkaš u očekivanju početka njegove trke

XXV MEMORIJAL "SAFET MAVRIĆ - ĆAKO"                             

 

  1. ORGANIZATOR: SPORTSKI SAVEZ NOVI PAZAR, PLIVAČKI KLUB “DELFIN 2007“, PLIVAČKI KLUB NOVI PAZAR
  2. PRIREĐIVAČ:Savez za plivanje na otvorenim vodama Srbije,
  3. DUŽINA STAZE je 5000m (Memorijal “Safet Mavrić-Ćako”) I 1.500m (Trka “DELFIN 2007”) Obe trke se boduju za SRB OPEN KUP.
  4. MESTO I VREME ODRŽAVANJA: RIBARIĆKO JEZERO-Pazarska plaža,21. avgust 2022. (nedelja u 14 časova)
  5. PRAVO UČEŠĆA imaju svi prijavljeni takmičari, koji se podvrgnu lekarskom pregledu na licu mesta. Svaki takmičar nastupa na sopstvenu odgovornost i potpisuje izjavu o odricanju od odgovornosti.
  6. PRIJAVE:

5.km

http://www.openwaterswim-serbia.org.rs/prijave/index.php?ajdi_utrke=228

1,5.km

http://www.openwaterswim-serbia.org.rs/prijave/index.php?ajdi_utrke=227

 

Rok za prijavu je 20. avgust 2022. g.

PRIJAVE NA LICU MESTA SE UZIMAJU U OBZIR najkasnije do 13,00 časova u Nedelju,

  1. STARTNINA iznosi 1.500,00 din i sadrži  ručak i majicu .

Startnina se uplaćuje 21.08.2022. g. od 13 h do 13:45 h časova, na mestu takmičenja.

  1. KATEGORIJE:

                                   

muški   i  ženske          do 9 godina

muški   i  ženske          10-11 godina

muški   i  ženske          12-13 godina

muški   i  ženske          14-15 godina

muški   i  ženske          16-17 godina

muški   i ženske           18-19 godina

muški   i ženske          20-24 godine                                      

muški   i ženske          25-29 godina  

muški   i ženske          30-34 godine

muški   i ženske           35-39 godina                

muški   i ženske           40-44 godine

muški   i ženske           45-49 godina

muški   i ženske           50-54 godine

muški   i ženske          55-59 godina

muški   i ženske           60-64 godine  

muški   i ženske           65-69 godina         

muški   i ženske           70-74 godine  

muški   i ženske          75 -75 godina

muški   i ženske           80 i više.

 

  1. PROGRAM TAKMIČENJA:

 

13 h-14 h : prijava učesnika i uplata startnine,

13,50 : Otvaranje takmičenja, priprema za start trke na 1.500m

14,00 : start trke na 1.500m

15,00 : strat trke na 5.000m

17h : proglašenje pobednika

Kontakt osoba Irfan Gračanin e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

NAGRADE: Apsolutne M/Ž novčane na 5000 m I mesto 10.000.din. II mesto 8.000.din. III mesto 6.000.din , I - III plasirani u muškoj i ženskoj kategoriji apsolutno se nagrađuju medaljama i diplomama                                                                                                                                   

Organizacioni odbor

💥Možete se prijaviti i na autobuski prevoz
iz Vrbasa,Novi Sad i sva mesta na prolasku auto puta do Beograda❗️❗️❗️

✅U mini busu ima još 8.mesta.Cena je 3.000 u oba smera❗️❗️❗️
✅Mini bus polazi u nedelju ujutro i vraća se posle takmičenja❗️❗️❗️
✅Mini bus je sa 20.sedišta i voze ga dva profesionalna vozača❗️❗️❗️

 

Ažuriran je spisak licenciranih takmičara za SRB OPEN WATER CUP 2022.,

_001-Aleksandra Durkovic-Mornar Beograd\
_002-Fabian Balint-SU Šark Kanjiža\
_003-Greta Hajas-SU Šark Kanjiža\
_004-Fermanovic Borislav-Spartak prozivka\
_005-Tepsic Branko-SSU Polet Sombor\
_006-Rakic Vukasin-Pk Kanjiža\
_007-Divna Simsić-Pk Novi Beograd 011\
_008-Nedeljkov Jovana-Pk Kanjiža\
_009-Farkas Tamas-Pk Marathon BT\
_010-Žofia Piliši-PK Kanjiža\
_011-Fermanovic Bojana-Spartak prozivka\
_012-Gabor Domankos-SU Šark Kanjiža\
_013-Luca Dulhi-SU Šark Kanjiža\
_014-Enis Beharovic-SU Šark Kanjiža\
_015-Ervin Beharovic-SU Šark Kanjiža\
_016-Reka Varga-Pk Swim star\
_017-Dušan Katić-Pk Partizan Beograd\
_019-Pesti Erik-Pk Marathon BT\
_020-Marija Stanić-Pk Vojvodina NS\
_021-Anika Jablan-Pk Marathon BT\
_022-Tesic Ivan-PK Uzice\
_023-Lara Sulc-Pk Vojvodina\
_024-Nikolic Luka - Trijumf Beograd\
_025-KRISTINA CABI-Pk Senta Senta\
_026-Jovana Srdanov-Pk Swim star Becej\
_028-VLADIMIR STEPANOV -Pk Swim star Bečej\
_029-Reka Magosi-Pk Kanjiža\
_030-Aleksa Dudukovic-SSU Polet SO\
_031-Marko Lončarski -Pk Swim star Bečej\
_032-Mihailo Lukić-Pk Swim star Bečej\
_033-Popovic Dragan-Pk Marathon BT\
_035-Stepanov Vanja-Pk Swim star Bečej\
_036-Julia Tomin-SU Šark Kanjiža\
_042 -Tivadar Sulc-Pk Vojvodina NS\
_043-Adam Muhi-Pk Kanjiža\
_045-Priboj Istvan- Pk Spartak SU\
_047-Slobodan Bozin-Pk Spartak SU\
_048-Milorad Jaksic-Pk Vojvodina NS\
_050-Gmijovic Uros-SU Šark Kanjiža\
_052-Kucerka Mihalj-Pk Marathon BT\
_053-Stefan Nicin-Pk Swim star Bečej\
_055-Spiro Jovovic-KDMP Peskara Zrenjanin\
_056-Puspok Akos-SU Šark Kanjiža\
_057-Etelka Mesaroš-Pk Kanjiža
_058-Varga Livia- Pk Marathon BT\
_059-Seregi Marta -Pk Kanjiža\
_062-Balog Kornel-Pk Kanjiža\
_063-David Đerđ-Pk Kanjiža
_064-Flora Saraz -SU Šark Kanjiža\
_065-Milan Milojevic-KDMP Peskara Zrenjanin\
_066-Mirna Vidakovic-Pk Spartak SU\
_067 -Muhi Viktor-Pk Kanjiža\
_070-Dusan Radonjic-PK Mladost Lučani\
_072-Patrik Koso-SU Šark Kanjiža\
_074-Dominik Krspogacin-SU Šark Kanjiža\
_076-Melkun Deze-Senteš Madjarska\
_077-Jablan Natasa-Pk Marathon BT\
_080-Ratkov Nikola -PK Radnički 1969 Kragujevac\
_081-Hajdu Endre-Pk Kanjiža\
_082-Kordovan Zoltan-Pk Kanjiža\
_083-Ivan Popović-Beograd\
_085-Zivkovic Nemanja -Pk Radnički 1969 Kragujevac\
_087-Kristian Kovac-SU Šark Kanjiža\
_090-Mijic Vojislav-Pk Šabački delfini ŠA\
_091-Mesaros Kornel-SU Šark Kanjiža\
_092-Vasic Sasa-Pk Marathon BT\
_093-Milan Vladisavljevic-Plivačke avanture BG\
_096-Sanela Acic-Pk Kanjiža\
_097-Kovac Ana-SU Šark Kanjiža\
_098-Danica Simsic-Pk Novi Beograd 011\
_099-Tamara Stanic-Pk Vojvodina NS\
_100-Vujanac Mihailo-Pk Radnički 1969 Kragujevac\
_101-Sara Petrovic-Beogradski plivacki klub\
_102-Vidoje Putic-Pk Arena 2015 NS\
_103-Lena Drk-2007-Pk Arena 2015 NS\
_104-Staša Drk-2009-Pk Arena 2015 NS\
_105-Bognar Cila -Pk Kanjiža\
_106-Sanja Ižipac-Pk Spartak SU\
_107-Stefan Vuković-Šabac\
_108-Nikola Vuković-Šabac\
_109-Mateja Vidović-PVK Srem Sremska Mitrovica\
_110-Mira Herceg-Pk Spartak SU\
_111-Lazar Filipovic-Pk Delfin Novi Pazar\
_112-Ramiz Gračanin-Pk Delfin Novi Pazar\
_113-Sara Dražanin-Pk Delfin Novi Pazar\
_114-Aleksandra Kobilarev-Pk Swim star Becej\
_115-Srdjan Banda-SSU Polet SO\
_116-Vladimir Jelić-Novi Sad\
_117-Ana Pavlov-SU Šark Kanjiža\
_118-Lazar Gmijović-SU Šark Kanjiža\
_119-Đerđ Pišpek-SU Šark Kanjiža\
_120-Tamara Dudukovic-SSU Polet SO\
_121-Adrien Molnar Satai-SU Šark Kanjiža\
_122-Aron Sulomar-Pk Kanjiža\
_123-Barbara Piliši -Pk Kanjiža\
_124-Lara Aleksandrović -Pk Kanjiža\
_125-Lara Menidzic-Pk Kanjiža\
_126-Benjamin Berko Popić-SU Šark Kanjiža\
_127-Amina Kraspogačin-SU Šark Kanjiža\
_128-Bence Almasi-SU Šark Kanjiža\
_129-Nevena Vujić-SU Šark Kanjiža\
_130-Li Xu-Kina ,Novi Sad\
_131-Dimitrije Nikolić-PK Pirat Kragujevac\
_132-Čongor Harmath-PK Kanjiža\
_133-Tamaš Fabian-PK Kanjiža\
_134-Novak Miladinov-SU Šark Kanjiža\
_135-Jelena Radić Drk-Pk Arena 2015 NS\
_136-Kristina Drk-Pk Arena 2015 NS\
_137-Marta Dunjić-Pk Pirat Kragujevac\
_138-Anastasija Miljanić-Pk Vojvodina NS\
_139-Jazmin Horvat-PK Kanjiža\
_140-Bianka Horvat-PK Kanjiža\
_141-Sarlota Erdeg-SU Šark Kanjiža\
_142-Radovan Supic-SU Šark Kanjiža\
_143-Kinče Ladocki-SU Šark Kanjiža\
_144-Vladimir Marković-TK Dinamic\
_145-Dolli Ladocki-SU Šark Kanjiža\
_146-Milica Ljubisavljevic-PVK Srem Sremska Mitrovica\
_147-Luka Adamović-SU Šark Kanjiža\
_148-Roland Horvat-Senteš Madjarska\
_149-Marko Papović-KDP Peskara Zrenjanin\
_150-Sara Gojkov-SU Šark Kanjiža\
_151-Alex Domonkos-PK Kanjiža\
_152-Arpad Juhas-PK Kanjiža\
_153-Noemi Bickei-PK Kanjiža\
_154-Aron Micik-PK Kanjiža\
_155-Anđela Kerkez-SU Šark Kanjiža\
_156-Predrag Vraneš- Beograd\
_157-Aron Hužvari-PK Kanjiža\
_158-Flora Bata-SU Šark Kanjiža\
_159-Snježana Sarajkić-Beograd\
_160-Igor Omaljev-Pk Swim star\
_161-Sonja Miljević-Pk Swim star\
_162-Nikola Čepić-KDMP Peskara Zrenjanin\
_163-Predrag Stojnović-KDMP Peskara Zrenjanin\
_164-Goran Djukić-SSU Polet
_165-Petar Šeguljev-Pk Swim Star
-166-Sara Pavkov-Pk Swim Star
-167-Boshko Iliev-S.Maked
_168-Bojan Stamenov-Ronilačka jedinica Žandarmerije
_169-Mateja Milenovic-Pk Napredak Kruševac
_170-Andrey Isachenko-Beograd
_171-Milica Tarbuk-Pk Swim star
_172-Nikola Djuričin-Bečej
_173-Tatiana Tauberger-Arena 2015
_174-Benedek Dobo-SU Šark Kanjiža
_175-Martin Pakai-SU Šark Kanjiža
_176-Noel Mesaroš-SU Šark Kanjiža
_177-Dorka Magoši-Pk Kanjiža

 

Klubovi

 

   

 

 

 

 

 

   

 

 

 

   

 

  

 

 

 

     

 

 

 

    

   

   

 

 

SAVEZ ZA PLIVANJE NA OTVORENIM VODAMA SRBIJE

 Izrada - održavanje sajtova i Internet marketing

2022-10-02 19:45:41