ID je:105 Pregled prijavljenih igraća
6.Plivački maraton-Trofej Džonija Vajsmilera- 3.km-Peskara Zrenjanin 22.jun 2019

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 4 Borislav Fermanovic M 2002 17-18 PK Spartak Prozivka 00:33:48:49
2 19 Erik Pešti M 2004 15-16 PK Marathon Bačka Topola 00:33:48:78
3 20 Marija Stanić F 2003 15-16 PK VOJVODINA 00:37:12:74
4 96 Jovana Ječanski F 2003 15-16 PK Swim Star 00:37:15:11
5 101 Sara Petrović F 2005 13-14 PK "LA Kolubara" Lazarevac 00:39:45:99
6 42
TIVADAR ŠULC M 1976 40-44 00:44:54:99
7 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Pk Užice 00:45:29:02
8 26 Karolina Hasnoši Tot F 2002 17-18 Marathon Bačka Topola 00:45:32:96
9 25 Kristina Čabi F 2006 13-14 PK Senta 00:45:39:74
10 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:45:53:46
11 68 Timea Erdeg F 2005 13-14 Swim Star Becej 00:46:39:24
12 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 P. K. "MARATHON" Backa Topola 00:47:01:52
13 89 Tamaš Fabian M 2004 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:47:52:55
14 120 Zoran Mihajlović M 1985 30-34 Klub Extremnih Sportova Fly High 00:48:13:08
15 11 Bojana Fermanović F 2005 13-14 PK SpartakProzivka 00:50:14:96
16 41 Tamara Mesaroš F 2006 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:50:33:71
17 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:51:05:27
18 123 Ozren Galovic M 1992 25-29 Triatlon Klub "Sava" 00:52:02:18
19 37 Capa Buckai M 1978 40-44 Spartak 00:52:44:40
20 109 Mirna Vidaković F 1976 40-44 Spartak 00:52:56:52
21 114 Miroslav Molnar M 1977 40-44 / 00:53:05:37
22 76 Dezső Melkuhn M 1938 80+ Szentes Delfin 00:53:07:55
23 130 Slavko Babić M 1989 30-34 00:53:07:55
24 111 DUSAN PRIJIC M 1989 30-34 PVK BECEJ 00:54:20:14
25 131 Slobodan Obućina M 1979 40-44 My Gym 00:54:23:65
26 63 David Đerđ M 2006 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:54:24:55
27 106 LASLO MOLNAR M 1993 25-29 00:55:40:30
28 2 Evelin Balgo F 2006 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:55:45:22
29 110 KRESIMIR KRISTO M 1984 35-39 00:55:45:30
30 69 Gabriella Erdeg F 2007 11-12 PK Swim Star 00:55:46:34
31 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK Maraton B. Topola 00:55:52:21
32 132 Anando Samardzija M 1982 35-39 00:56:37:65
33 127 Tomi Kaszab M 1996 19-24 00:57:08:93
34 39 Nedeljko Dabović M 1983 35-39 SK Tribe 00:57:17:74
35 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 PK Spartak 00:57:35:46
36 49 Noemi Bičkei F 2004 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:57:42:96
37 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 01:01:23:21
38 64 Marko Papovic M 1978 40-44 Peskara 01:01:57:18
39 24 Luka Nikolić M 1971 45-49 PK Marathon Bačka Topola 01:02:28:52
40 95 Slađana Tomić Gostojić F 1968 50-54 P.K. Proleter 01:02:55:34
41 116 KSENIJA BLAZIC F 1974 45-49 PLIVACKE AVANTURE 01:02:56:55
42 122 Károly Molnár M 1964 55-59 01:03:00:25
43 94 Svetozar Djuričin M 1962 55-59 PK MARATHON Bačka Topola 01:03:32:99
44 45 PRIBOJ ISTVAN M 1942 75-79 01:03:35:49
45 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK Maraton B. Topola 01:03:35:49
46 121 Dušan Jančić M 1980 35-39 01:04:40:08
47 3 Ana Buš F 2006 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 01:07:12:43
48 91 Dragan Kerkez M 1965 50-54 PK Vračar 01:09:35:18
49 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 Plivački klub " Kanjiža " 01:09:43:24
50 124 Ana Milosavljevic F 1981 35-39 01:10:08:81
51 27 Ana Vukičević F 1960 55-59 PK Spartak 01:12:03:08
52 125 Zoltán Bálint M 1965 50-54 - 01:12:24:11
53 55 Spiro Jovovic M 1975 40-44 KDMP PESKARA 01:13:14:30
54 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KMDP "PESKARA" 01:19:33:62
55 128 Christos Doukas M 1978 40-44 01:19:53:90
56 126 Imre Kaszab M 1966 50-54 01:20:19:78
57 77 Nataša Jablan F 1995 19-24 PK Maraton Bačka Topola 01:27:30:24
58 36 Jovana Bobić F 1988 30-34 dn:s
59 1 Balaž Balgo M 2004 15-16 Plivački klub " Kanjiža " dn:s
60 29 Reka Magoši F 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " dn:s
61 17 Noemi Priboj F 1990 25-29 Spartak dn:s
62 60 Anna Palasti F 1960 55-59 Čongrad dn:s
63 105 Čila Bognar F 1998 19-24 Plivčki Klub "Kanjiža" dn:s