ID je:120 Pregled prijavljenih igraća
38.Memorijalni plivački maraton Mario Dido Marić -Herceg Novi -Crna Gora -2.5 km 27.07.2019.god.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 106 Maša Stojanović F 1988 30-34
2 109 Ekaterina Ivanina F 2007 11-12
3 112 Željko Lazić M 1993 25-29 PK ATOS BRČKO
4 113 Mihailo Zarić M 1997 19-24 PK ATOS BRČKO
5 114 Veselin Grković M 1991 25-29 PK Vizura
6 121 Nikola Kordic M 1985 30-34 TK Kotor
7 125 Dragan Jovanovic M 1977 40-44 Triatlon klub Kotor
8 129 Luka Stojić M 2007 11-12 Individualac
9 9 Tamaš Farkaš M 1995 19-24 Pk "Marathon" Bačka Topola 00:26:33:87
10 19 Erik Pešti M 2004 15-16 PK MARATHON BACKA TOPOLA 00:28:47:41
11 4 Borislav Fermanović M 2002 17-18 PK SPARTAK PROZIVKA SUBOTICA 00:29:29:69
12 20 Marija Stanić F 2003 15-16 PK VOJVODINA BOVI SAD 00:30:50:69
13 96 Jovana Jecanski M 2003 15-16 PK SWIM STAR BECEJ 00:30:51:30
14 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK SPARTAK SUBOTICA 00:30:53:59
15 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 13-14 PK FENIKS 00:34:15:94
16 16 Reka Varga F 2007 11-12 PK SWIM STAR 00:35:07:47
17 101 Sara Petrović F 2005 13-14 PK "LA Kolubara" Lazarevac 00:36:05:41
18 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Pk Uzice 00:36:12:09
19 26 Karolina Hasnoši Tot F 2002 17-18 Marathon Bačka Topola 00:36:47:34
20 11 Bojana Fermanovic F 2005 13-14 Spartak Prozivka 00:37:34:12
21 122 Vukašin Jovović M 2007 11-12 Pliavački klub Novi Sad 00:38:06:05
22 126 Stefan Kujundžić M 1993 25-29 00:38:07:00
23 140 ČONGOR HARMAT M 2006 13-14 00:39:45:12
24 80 Igor Omaljev M 1983 35-39 Swim star 00:40:05:44
25 18 Jovan Je;anski M 1969 50-54 swim star 00:40:05:44
26 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 PK MARATHON BACKA TOPOLA 00:42:47:22
27 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP"Peskara" 00:42:47:40
28 119 Nedeljko Dabovic M 1983 35-39 SK TRIBE 00:43:47:91
29 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK MARATON Bačka Topola 00:45:38:41
30 123 Jovan Damnjanović M 1984 35-39 Sk Tribe 00:49:01:37
31 124 Zoran Zivlak M 1960 55-59 TK DYNAMIC 00:50:16:69
32 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-79 spartak subotica 00:51:54:49
33 108 BOSHKO ILIEV M 1965 50-54 nemam,samostalni plivac-rekreativac 00:54:45:00
34 24 Luka Nikolić M 1971 45-49 PK MARATHON 00:54:59:25
35 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK MARATON Bačka Topola 00:55:28:62
36 91 Dragan Kerkez M 1965 50-54 PK VRACAR 00:55:57:09
37 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 Plivački klub " Kanjiža " 00:56:45:41
38 107 Ana Milosavljevic F 1981 35-39 00:58:44:97
39 27 Ana Vukičević F 1960 55-59 PK Spartak 00:59:12:69
40 110 Maria Demyanova F 1979 40-44 01:00:20:10
41 111 Andrey Ivanin M 2010 10 god i mladji 01:00:20:20
42 55 Spiro Jovovic M 1975 40-44 KDMP PESKARA 01:01:01:22
43 10 SRĐAN STEFANOVIĆ M 1951 65-69 KDMP "PESKARA" 01:02:27:30
44 31 Aleksandar Andjelic M 1968 50-54 kdmpPeskara 01:11:23:94