ID je:132 Pregled prijavljenih igraća
8.Gospojinski plivački maraton Bečej-Novi Bečej 2,5 km 25.08.2019.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 163 Stefan Nicin M 2006 13-14 00:22:45:03
2 157 Borjan Davkovski M 2006 13-14 Neptun 00:22:49:53
3 156 Tamara Stanić F 2007 11-12 PK Novi Sad Novi Sad 00:22:54:06
4 16 REKA VARGA F 2007 11-12 PK SWIM STAR 00:23:03:96
5 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:23:39:96
6 25 Kristina Čabi F 2006 13-14 PK Senta 00:24:20:28
7 71 Aleksandar Nikolic M 2007 11-12 Maraton Backa Topola 00:24:52:64
8 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:24:55:03
9 151 Mihailo Lukić M 2008 11-12 Swimstar 00:25:00:14
10 63 David Đerđ M 2006 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:25:35:06
11 126 Karolina Gutaši F 2005 13-14 P.K. Swim Star Bečej 00:25:48:25
12 41 Tamara Mesaroš F 2006 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:26:19:25
13 149 Čongor Harmat M 2006 13-14 X 00:26:35:28
14 80 Igor Omaljev M 1983 35-39 swim star becej 00:26:53:89
15 127 Margareta Miljkovic F 2002 17-18 ŽVK Crvena Zvezda 00:26:58:89
16 134 Arpad Juhas M 1960 55-59 Plivacki klub "Kanjiza" 00:27:33:68
17 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 PK MARATON BACKA TOPOLA 00:27:45:76
18 128 Nikola Miljković M 2006 13-14 VK Taš 00:27:47:46
19 125 Dejan Stevic M 1979 40-44 00:27:55:59
20 2 Evelin Balgo F 2006 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:28:28:50
21 154 Nebojša Oprijan M 1979 40-44 Triatlon klub Dynamic 00:28:35:06
22 104 Krištof Bognar M 2008 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:28:59:36
23 6 Vukašin Rakić M 2009 10 god i mladji Plivački klub " Kanjiža " 00:29:09:51
24 167 Nikola Djuricin M 1996 19-24 Becej 00:29:18:21
25 159 Silvia Sinka F 1972 45-49 00:29:19:31
26 76 Dezso Melkhun M 1938 80 god i stariji Sentes 00:29:30:71
27 166 Kristijan Azucki M 2007 11-12 Novi Becej 00:29:32:03
28 121 Aleksandar Pavlović M 1974 45-49 ARK Fruška gora 00:29:38:53
29 148 Alexandra Nagy György F 2007 11-12 PK Senta 00:29:45:89
30 133 Igor Sokolovski M 1973 45-49 TK Tamis 00:29:51:78
31 38 Mihailo Zarić M 1997 19-24 PK ATOS BRČKO 00:30:01:81
32 49 Noemi Bičkei F 2004 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:30:03:78
33 1 Balaž Balgo M 2004 15-16 Plivački klub " Kanjiža " 00:30:16:14
34 150 Endre Hajdú M 1971 45-49 PK Kanjiza 00:30:19:78
35 122 Igor Radoš M 1970 45-49 00:30:28:89
36 137 Uros Gmijovic M 2008 11-12 Plivacki klub Kanjiza 00:30:46:36
37 161 Sonja Miljevic F 1986 30-34 00:30:51:28
38 160 Atila Toth M 1971 45-49 00:30:58:86
39 29 Reka Magoši F 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:31:26:36
40 164 Selena Sekulic F 2005 13-14 Swim Star Becej 00:31:52:71
41 146 Dusan Nikolic M 1971 45-49 00:31:55:75
42 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 PK Spartak 00:32:05:93
43 67 Viktor Muhi M 2010 10 god i mladji Plivački klub " Kanjiža " 00:32:36:64
44 165 Nikola Cepic M 1979 40-44 Peskara Zrenjanin 00:32:36:67
45 129 Ljubica Bušetić F 2004 15-16 00:32:50:75
46 13 Abel Mesaroš M 2010 10 god i mladji Plivački klub " Kanjiža " 00:32:57:25
47 83 Dorka Gal F 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža " 00:33:31:50
48 131 Agneš Varnju F 1977 40-44 00:33:41:50
49 91 Dragan Kerkez M 1965 50-54 Vracar 00:33:46:39
50 3 Ana Buš F 2006 13-14 Plivački klub " Kanjiža " 00:34:05:28
51 141 Patrik Koso M 2007 11-12 Plivacki klub Kanjiza 00:34:10:96
52 140 Luca Dluhi F 2007 11-12 Plivacki klub kanjiza 00:34:17:21
53 144 Nebojsa Tomasevic M 1974 45-49 Peskara Zrenjanin 00:34:17:21
54 143 Zuzana Tomin F 1981 35-39 Plivacki klub Kanjiza 00:34:44:06
55 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 Plivački klub " Kanjiža " 00:35:06:50
56 24 Luka Nikolić M 1971 45-49 PK MARATHON BAČKA TOPOLA 00:35:13:71
57 152 Petar Indjic M 1971 45-49 00:35:31:21
58 124 Matija Pavlović M 2004 15-16 ARK Fruška gora 00:35:49:68
59 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 marathon 00:35:51:43
60 138 Sergej Vulovic M 2007 11-12 Plivacki klub Kanjiza 00:36:49:00
61 139 Greta Hajas F 2007 11-12 Plivacki klub Kanjiza 00:37:45:03
62 136 Akos Puspop M 2011 10 god i mladji Plivacki klub Kanjiza 00:37:45:46
63 168 Aleksandar Cizmadija M 1989 30-34 Novi Becej 00:37:45:81
64 162 Enis Beharovic M 1996 19-24 00:37:57:61
65 147 Aleksander Malagurski M 1961 55-59 Titan SU 00:40:25:28
66 120 Istvan Adam M 1942 75-79 Plivacki klub "Kanjiza" 00:40:40:53
67 135 Relja Balmazović M 2004 15-16 VK TAŠ 00:41:55:56
68 145 Marta Talpai F 1976 40-44 PK SPARTAK 00:42:53:78
69 123 Luka Pavlović M 2001 17-18 ARK Fruška gora 00:44:54:53
70 158 Andrea Pentek F 1969 50-54 00:45:04:78
71 59 Márta Sőregi - Šeregi F 1959 60-64 PK Kanjiža 00:45:07:21
72 170 Slavica Berbakov F 1949 70-74 Novi Becej 00:57:23:06
73 169 Maja Djuric F 1979 40-44 00:57:28:68