ID je:134 Pregled prijavljenih igraća
2.Plivački maraton Srebrno jezero 2019.-FINALE SRB OPEN WATER CUP-a 3.km 14.09.2019.god.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 9 Tamaš Farkaš M 1995 19-24 PK Marathon Bačka Topola 00:39:41:25
2 19 Erik Pešti M 2004 15-16 PK Marathon Bačka Topola 00:41:13:03
3 4 Borislav Fermanovic M 2002 17-18 Spartak Prozivka 00:45:16:28
4 20 Marija Stanić F 2003 15-16 PK VOJVODINA NOVI SAD 00:45:20:53
5 96 Jovana Ječanski F 2003 15-16 PK SWIM STAR 00:45:23:68
6 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica 00:45:26:36
7 165 Kristijan Stojanovski M 2004 15-16 Swimming Federation North Macedonia 00:45:36:37
8 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 13-14 PK FENIKS 00:48:54:25
9 101 Sara Petrovic F 2005 13-14 La Kolubara Lazarevac 00:48:56:86
10 16 REKA VARGA F 2007 11-12 PK SWIM STAR 00:50:48:78
11 62 Kornel Balog M 2003 15-16 PK Kanjiza 00:52:02:16
12 42 TIVADAR ŠULC M 1976 40-44 PK VOJVODINA NOVI SAD 00:52:16:00
13 150 Tamara Stanić F 2007 11-12 PK NOVI SAD 00:52:31:18
14 26 Karolina Hasnoši Tot F 2002 17-18 Marathon Bačka Topola 00:52:48:75
15 11 Bojana Fermanovic F 2005 13-14 Spartak Prozivka 00:53:00:68
16 25 Kristina Čabi F 2006 13-14 PK Senta 00:53:35:78
17 71 Aleksandar Nikolic M 2007 11-12 Maraton Backa Topola 00:54:06:11
18 68 Timea Erdeg F 2005 13-14 Swim Star 00:54:22:65
19 7 Dušan Radonjić M 1996 19-24 Mladost Lučani 00:54:52:22
20 22 Ivan Tešić M 1988 30-34 Plivacki klub Uzice 00:56:37:86
21 41 Tamara Mesaroš F 2006 13-14 PK Kanjiža 00:56:53:28
22 43 Adam Muhi M 2007 11-12 PK Kanjiža 00:57:02:72
23 5 Branko Tepšić M 1983 35-39 SSK Polet 00:58:06:40
24 162 Snjezana Sarajkic F 1977 40-44 00:58:41:43
25 79 Dragan Zivkovic M 1960 55-59 Marathon B. Topola 00:58:41:43
26 37 Capa Buckai M 1978 40-44 Spartak 00:59:48:53
27 92 Sasa Vasic M 1970 45-49 PK MARATON BACKA TOPOLA 00:59:55:36
28 177 Ramiz Gračanin M 2007 11-12 PK Delfin 00:59:56:50
29 176 Sara Dražanin F 2007 11-12 PK Delfin 00:59:59:50
30 178 Milos Stepita M 1990 25-29 Vegan 01:01:08:47
31 63 David Đerđ M 2006 13-14 PK Kanjiža 01:01:23:00
32 170 Ajša Lakota F 2006 13-14 PK Delfin 01:02:01:82
33 163 Vanja Stepanov M 2009 10 god i mladji Swim Star 01:02:33:25
34 69 Gabriella Erdeg F 2007 11-12 P.K. Swim Star 01:03:30:86
35 171 Sumeja Lakota F 2004 15-16 PK Delfin 01:04:37:03
36 6 Vukašin Rakić M 2009 10 god i mladji PK Kanjiža 01:04:44:07
37 33 Dragan Popović M 1971 45-49 PK MARATON Bačka Topola 01:04:51:86
38 66 Mirna Vidaković F 1976 40-44 PK Spartak 01:05:47:53
39 32 Mihailo Lukić M 2008 11-12 Swimstar 01:07:38:43
40 76 Dezso Melkhun M 1938 80 god i stariji Szentes Delfin 01:08:41:25
41 167 Dusan Nikolic M 1971 45-49 01:08:49:40
42 173 Petar Petrović M 2004 15-16 PK Delfin 01:09:32:57
43 179 Aleksandar Petrovic M 1975 40-44 01:09:32:57
44 28 Vladimir Stepanov M 1976 40-44 Swim star 01:09:38:32
45 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 PK Kanjiža 01:09:42:68
46 104 Krištof Bognar M 2008 11-12
PK Kanjiža 01:12:16:28
47 172 Fatima Dazdarević F 2007 11-12 PK Delfin 01:13:12:78
48 47 SLOBODAN BOŽIN M 1958 60-64 PK Spartak 01:13:17:22
49 160 Agneš Varnju F 1977 40-44 01:13:24:68
50 38 Mihailo Zarić M 1997 19-24 PK ATOS BRČKO 01:13:30:68
51 64 Marko Papovic M 1978 40-44 Peskara - Zrenjanin 01:15:16:75
52 8 Jovana Nedeljkov F 2009 10 god i mladji PK "Kanjiza" 01:16:43:93
53 21 Aniko Jablan F 1967 50-54 PK MARATON Bačka Topola 01:16:59:11
54 168 Nebojša Tomašević M 1974 45-49 Peskara Zrenjanin 01:17:28:68
55 67 Viktor Muhi M 2010 10 god i mladji PK Kanjiža 01:18:22:50
56 13 Abel Mesaroš M 2010 10 god i mladji PK Kanjiža 01:18:42:65
57 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-79 SPARTAK SUBOTICA 01:18:52:00
58 161 Boshko Iliev M 1965 50-54 nemam klub 01:19:08:40
59 94 Svetozar Djuricin M 1962 55-59 marathon 01:21:03:68
60 24 Luka Nikolić M 1971 45-49 PK Marathon Bačka Topola 01:21:36:22
61 57 Etelka Mesaroš F 1957 60-64 PK Kanjiža 01:23:06:86
62 159 Ana Milosavljevic F 1981 35-39 01:25:01:15
63 27 Ana Vukičević F 1960 55-59 PK Spartak 01:33:59:72
64 169 Slavica Ranković F 1969 50-54 Patrik Pančevo 01:34:35:40
65 55 Spiro Jovovic M 1975 40-44 KDMP PESKARA 01:36:19:15
66 152 Marta Talpai F 1976 40-44 Pk Spartak 01:36:32:61
67 31 Aleksandar Andjelic M 1968 50-54 Kdmp Peskara 01:46:31:50
68 59 Marta Šeregi F 1959 60-64 PK Kanjiža 01:47:37:50
69 166 Nedeljko Todorović M 1952 65-69 Klub 100 maratona 02:13:40:00
70 77 Nataša Jablan F 1995 19-24 PK MARATON Bačka Topola DN:S
71 65 Milan Milojević M 1966 50-54 KDMP Peskara DN:S
72 151 Igor Sokolovski M 1973 45-49 TK Tamis DN:S
73 153 Vanja Murtin F 1999 19-24 PK Novi Sad DN:S
74 154 Mila Medić F 2000 19-24 PK Novi Sad DN:S
75 155 Katarina Sojević F 2006 13-14 PK Novi Sad DN:S
76 156 Nikola Popadić M 2003 15-16 PK Novi Sad DN:S
77 157 Đorđe Zečević M 2003 15-16 PK Novi Sad DN:S
78 158 Petar Indjić M 1971 45-49 KOBRE DN:S
79 73 Tamara Ilić F 1991 25-29 DN:S
80 164 Miroslav Molnar M 1977 40-44 DN:S
81 60 Anna Palasti F 1960 55-59 DN:S
82 17 Noemi Priboj F 1990 25-29 PK Spartak Subotica DN:S
83 174 Janja Vasiljević F 2007 11-12 PK Delfin DN:S
84 175 Kerim Skrijelj M 2005 13-14 PK Delfin DN:S