SRB POOL OWS CUP 2023.god.,3.kolo, 1500 m, Bečej, 23.04.2023.

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 48 Milorad Jakšić M 1990 30-34 SU Halivik 00:21:11:15 150.00
2 23 Bosko Djekic M 2012 10-11 PVK Srem 00:21:31:36 73.13
3 140 Bianka Horvat F 2009 14-15 Pk Kanjiža 00:21:31:71 150.00
4 163 Predrag Stojnović M 1992 30-34 KDMP Peskara 00:23:42:78 146.25
5 122 Aron Sulomar M 2008 14-15 Pk Kanjiža 00:24:27:35 142.50
6 178 Mirna Ljubisavljevic F 2013 10-11 PVK Srem 00:24:42:17 146.25
7 177 Dorka Magoši F 2011 12-13 Pk Kanjiža 00:25:39:83 142.50
8 125 Lara Menzildžić F 2010 12-13 Pk Kanjiža 00:27:39:69 138.75
9 175 Martin Pakai M 2013 10-11 SU Shark 00:28:12:36 138.75
10 180 Miloš Kovačević M 2009 14-15 SU Shark 00:29:06:11 135.00
11 156 Predrag Vraneš M 1952 70-74 SPOVS 00:30:29:52 131.25
12 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 Pk Kanjiža 00:30:35:85 127.50
13 95 Slađana Tomić Gostojić F 1968 55-59 Pk Proleter 00:30:36:35 135.00
14 310 Edvin Berta M 2011 12-13 Pk Kanjiža 00:31:01:11 123.75
15 176 Noel Mesaroš M 2014 do 9 SU Shark 00:31:08:10 120.00
16 118 Lazar Gmijović M 2012 10-11 SU Shark 00:31:12:32 116.25
17 189 Arnold Bajus M 2014 do 9 SU Shark 00:32:19:29 112.50
18 198 Nina Malešević F 2011 12-13 SU Shark 00:32:45:79 131.25
19 191 Tibor Hajaš M 1975 45-49 SU Shark 00:32:51:75 108.75
20 197 Dunja Jovanović F 2009 14-15 SU Shark 00:33:31:25 127.50
21 309 Edina Berta F 2007 16-17 Pk Kanjiža 00:33:34:50 123.75
22 83 Ivan Popovic M 1985 35-39 SU Shark 00:34:27:88 105.00
23 195 Akoš Bajus M 1982 40-44 SU Shark 00:34:29:48 101.25
24 192 Aliz Palotaš F 2012 10-11 SU Shark 00:34:42:42 120.00
25 201 Adam Torma M 2011 12-13 SU Shark 00:34:44:20 97.50
26 202 Peter Baša M 2014 do 9 SU Shark 00:34:59:91 93.75
27 200 Mate Dobo M 2015 do 9 SU Shark 00:36:04:02 90.00
28 196 Anđelija Arsenović F 2012 10-11 SU Shark 00:37:43:13 116.25
29 199 Edina Salkai F 2012 10-11 SU Shark 00:38:02:22 112.50
30 174 Benedek Dobo M 2013 10-11 SU Shark DN:F
15.06.2024
21.04.2023