ID je:92 Pregled prijavljenih igraća
OPEN SRB POOL OWS CUP 2019.- 1.KOLO -SUBOTICA 10.02.2019.god. 3.KM

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 4 Borislav Fermanović M 2002 17-18 PK Spartak-Prozivka 00:37:41:55
2 20 Marija Stanić F 2003 15-16 PK Vojvodina 00:39:05:44
3 19 Erik Pešti M 2004 15-16 PK SWIM STAR 00:39:56:20
4 109 Milorad Jakšić M 1990 25-29 PK Vojvodina 00:41:35:12
5 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 13-14 PK FENIKS 00:41:43:51
6 16 Reka Varga F 2007 11-12 Swim Star Becej 00:44:19:79
7 15 Sonja Bogišić F 2004 15-16 PK Feniks 00:46:07:56
8 40 Igor Gašpar M 1973 45-49 Spuri SC 00:47:35:49
9 89 Tamaš Fabian M 2004 15-16 Plivački klub " Kanjiža" 00:47:37:22
10 11 Bojana Fermanović F 2005 13-14 PK Spartak-Prozivka 00:48:52:82
11 43 Adam Muhi M 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža" 00:49:07:27
12 62 Kornel Balog M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža" 00:49:48:12
13 63 David Đerđ M 2006 13-14 Plivački klub Kanjiža 00:51:33:78
14 41 Tamara Mesaroš F 2006 13-14 Plivački klub " Kanjiža" 00:53:01:37
15 102 Timea Erdeg F 2005 13-14 Swim Star 00:53:45:48
16 105 Čila Bognar F 1998 19-24 Plivački klub " Kanjiža" 00:55:12:05
17 112 Velimir Bilčar M 1983 35-39 00:56:15:50
18 103 Gabriella Erdeg F 2007 11-12 Swim Star 00:56:53:50
19 111 Kristo Krešimir M 1985 30-34 00:57:52:77
20 108 Vladimir Stepanov M 1976 40-44 00:57:59:58
21 104 Mark Cukor M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža" 00:58:43:34
22 29 Reka Magoši F 2007 11-12 Plivački klub " Kanjiža" 01:01:14:26
23 1 Balaž Balgo M 2004 15-16 Plivački klub " Kanjiža" 01:03:00:50
24 2 Evelin Balgo F 2006 13-14 Plivački klub " Kanjiža" 01:03:08:53
25 106 Erik Varga M 2003 15-16 Plivački klub " Kanjiža" 01:03:21:60
26 47 Slobodan Božin M 1958 60-64 PK Spartak 01:04:58:37
27 45 ISTVAN PRIBOJ M 1942 75-79 SPARTAK 01:05:13:23
28 27 Ana Vukičević F 1960 55-59 PK Spartak 01:10:12:56
29 110 Aleksandar Drakulić M 1986 30-34 01:17:38:27
30 12 Filip Zavišić M 2005 13-14 PK Spartak Subotica DN:S
31 100 Svetlana Đalovic F 1979 40-44 TRi SWiM DN:S
32 101 Aleksandar Zegarac M 1977 40-44 TRi SWiM DN:S
33 3 Ana Buš F 2006 13-14 Plivački klub " Kanjiža" DN:S
34 107 Tamara Ilić F 1991 25-29 DN:S