ID je:200 Pregled prijavljenih igraća
SRB POOL OWS CUP 2022.god.,2.kolo 1.600.m,Subotica 20.03.2022.god

APSOLUTNO

RB STARTNI BR. IME PREZIME POL GODINA KATEGORIJA KLUB REZULTAT BODOVI
1 104 Staša Drk F 2009 12-13 Plivački klub ARENA 2015 00:25:00:22
2 48 Milorad Jakšić M 1990 30-34 p.k.,,Vojvodina" 00:26:23:72
3 62 Kornel Balog M 2003 18-19 Plivacki klub kanjiza 00:27:10:25
4 25 Kristina Čabi F 2006 16-17 PK Senta 00:27:23:76
5 200 Ena Martić F 2008 14-15 Plivački klub Spartak Prozivka 00:28:22:30
6 202 Sara Pavkov F 2014 do 9 Pk Swim star 00:30:26:40
7 204 Mihajlo Kurunci M 2012 10-11 p.k.,,Vojvodina" 00:30:26:84
8 201 Petar Šeguljev M 2013 do 9 Pk Swim star 00:30:45:10
9 206 Ivanka Ninkov F 2010 12-13 p.k.,,Vojvodina" 00:32:06:58
10 124 Lara Aleksandrović F 2009 12-13 Plivacki klib kanjiza 00:34:03:46
11 116 Vladimir Jelić M 1975 45-49 Novi SAD 00:34:26:62
12 203 Tamara Luhović F 1985 35-39 Subotica 00:34:34:55
13 205 Mihajlo Ratković M 2010 12-13 p.k.,,Vojvodina" 00:36:01:30
14 122 Aron Sulomar M 2008 14-15 Plivacki klub kanjiza 00:37:10:03
15 207 Teodor Šiposki M 2013 do 9 p.k.,,Vojvodina" 00:37:20:10
16 129 Nevena Vujic F 1993 25-29 Shark Kanjiza 00:38:05:32
17 82 Zoltan Kordovan M 1974 45-49 Kanjiza 00:39:06:34
18 127 Amina Krspogačin F 2012 10-11 Sportsko udruženje ,,Shark" 00:39:36:05
19 3 Greta Hajaš F 2007 14-15 Sportsko udruženje ,,Shark" 00:39:54:61
20 125 Lara Menzildzic F 2010 12-13 Plivacki klub kanjiza 00:41:25:47
21 134 Novak Miladinov M 2009 12-13 Sportsko udruženje ,,Shark" 00:41:33:44
22 118 Lazar Gmijovic M 2012 10-11 Sportsko udruženje ,,Shark" 00:44:58:95
23 135 Jelena Radić Drk F 1977 45-49 Plivački klub ARENA 2015 00:47:04:79
24 119 Đerđ Pišpek M 1976 45-49 Sportsko udruženje ,,Shark" 00:48:08:28
25 121 Adrien Molnar Šatai F 1986 35-39 Sportsko udruženje ,,Shark" 00:49:26:96
26 64 Flora Saraz F 2013 do 9 Sportsko udruženje ,,Shark" 00:56:35:16
27 2 Balint Fabian M 1999 20-24 Sportsko udruženje ,,Shark" 00:58:05:60
28 59 Márta Sőregi F 1959 60-64 PK Kanjiža 01:06:27:13
29 136 Kristina Drk F 2012 10-11 Plivački klub ARENA 2015 DN:F
30 128 Bence Almasi M 2001 20-24 Sportsko udruženje ,,Shark" DN:F
31 300 Elemer Priboj M 1964 55-59 Spartak DN:S