Vesti 2022 - Novo !

Ažuriran je spisak licenciranih takmičara za SRB OPEN WATER CUP 2022. sa 11.08.2022.god.

_001-Aleksandra Durkovic-Mornar Beograd\
_002-Fabian Balint-SU Šark Kanjiža\
_003-Greta Hajas-SU Šark Kanjiža\
_004-Fermanovic Borislav-Spartak prozivka\
_005-Tepsic Branko-SSU Polet Sombor\
_006-Rakic Vukasin-Pk Kanjiža\
_007-Divna Simsić-Pk Novi Beograd 011\
_008-Nedeljkov Jovana-Pk Kanjiža\
_009-Farkas Tamas-Pk Marathon BT\
_010-Žofia Piliši-PK Kanjiža\
_011-Fermanovic Bojana-Spartak prozivka\
_012-Gabor Domankos-SU Šark Kanjiža\
_013-Luca Dulhi-SU Šark Kanjiža\
_014-Enis Beharovic-SU Šark Kanjiža\
_015-Ervin Beharovic-SU Šark Kanjiža\
_016-Reka Varga-Pk Swim star\
_017-Dušan Katić-Pk Partizan Beograd\
_019-Pesti Erik-Pk Marathon BT\
_020-Marija Stanić-Pk Vojvodina NS\
_021-Anika Jablan-Pk Marathon BT\
_022-Tesic Ivan-PK Uzice\
_023-Lara Sulc-Pk Vojvodina\
_024-Nikolic Luka - Trijumf Beograd\
_025-KRISTINA CABI-Pk Senta Senta\
_026-Jovana Srdanov-Pk Swim star Becej\
_028-VLADIMIR STEPANOV -Pk Swim star Bečej\
_029-Reka Magosi-Pk Kanjiža\
_030-Aleksa Dudukovic-SSU Polet SO\
_031-Marko Lončarski -Pk Swim star Bečej\
_032-Mihailo Lukić-Pk Swim star Bečej\
_033-Popovic Dragan-Pk Marathon BT\
_035-Stepanov Vanja-Pk Swim star Bečej\
_036-Julia Tomin-SU Šark Kanjiža\
_042 -Tivadar Sulc-Pk Vojvodina NS\
_043-Adam Muhi-Pk Kanjiža\
_045-Priboj Istvan- Pk Spartak SU\
_047-Slobodan Bozin-Pk Spartak SU\
_048-Milorad Jaksic-Pk Vojvodina NS\
_050-Gmijovic Uros-SU Šark Kanjiža\
_052-Kucerka Mihalj-Pk Marathon BT\
_053-Stefan Nicin-Pk Swim star Bečej\
_055-Spiro Jovovic-KDMP Peskara Zrenjanin\
_056-Puspok Akos-SU Šark Kanjiža\
_058-Varga Livia- Pk Marathon BT\
_059-Seregi Marta -Pk Kanjiža\
_062-Balog Kornel-Pk Kanjiža\
_064-Flora Saraz -SU Šark Kanjiža\
_065-Milan Milojevic-KDMP Peskara Zrenjanin\
_066-Mirna Vidakovic-Pk Spartak SU\
_067 -Muhi Viktor-Pk Kanjiža\
_070-Dusan Radonjic-PK Mladost Lučani\
_072-Patrik Koso-SU Šark Kanjiža\
_074-Dominik Krspogacin-SU Šark Kanjiža\
_076-Melkun Deze-Senteš Madjarska\
_077-Jablan Natasa-Pk Marathon BT\
_080-Ratkov Nikola -PK Radnički 1969 Kragujevac\
_081-Hajdu Endre-Pk Kanjiža\
_082-Kordovan Zoltan-Pk Kanjiža\
_083-Ivan Popović-Beograd\
_085-Zivkovic Nemanja -Pk Radnički 1969 Kragujevac\
_087-Kristian Kovac-SU Šark Kanjiža\
_090-Mijic Vojislav-Pk Šabački delfini ŠA\
_091-Mesaros Kornel-SU Šark Kanjiža\
_092-Vasic Sasa-Pk Marathon BT\
_093-Milan Vladisavljevic-Plivačke avanture BG\
_096-Sanela Acic-Pk Kanjiža\
_097-Kovac Ana-SU Šark Kanjiža\
_098-Danica Simsic-Pk Novi Beograd 011\
_099-Tamara Stanic-Pk Vojvodina NS\
_100-Vujanac Mihailo-Pk Radnički 1969 Kragujevac\
_101-Sara Petrovic-Beogradski plivacki klub\
_102-Vidoje Putic-Pk Arena 2015 NS\
_103-Lena Drk-2007-Pk Arena 2015 NS\
_104-Staša Drk-2009-Pk Arena 2015 NS\
_105-Bognar Cila -Pk Kanjiža\
_106-Sanja Ižipac-Pk Spartak SU\
_107-Stefan Vuković-Šabac\
_108-Nikola Vuković-Šabac\
_109-Mateja Vidović-PVK Srem Sremska Mitrovica\
_110-Mira Herceg-Pk Spartak SU\
_111-Lazar Filipovic-Pk Delfin Novi Pazar\
_112-Ramiz Gračanin-Pk Delfin Novi Pazar\
_113-Sara Dražanin-Pk Delfin Novi Pazar\
_114-Aleksandra Kobilarev-Pk Swim star Becej\
_115-Srdjan Banda-SSU Polet SO\
_116-Vladimir Jelić-Novi Sad\
_117-Ana Pavlov-SU Šark Kanjiža\
_118-Lazar Gmijović-SU Šark Kanjiža\
_119-Đerđ Pišpek-SU Šark Kanjiža\
_120-Tamara Dudukovic-SSU Polet SO\
_121-Adrien Molnar Satai-SU Šark Kanjiža\
_122-Aron Sulomar-Pk Kanjiža\
_123-Barbara Piliši -Pk Kanjiža\
_124-Lara Aleksandrović -Pk Kanjiža\
_125-Lara Menidzic-Pk Kanjiža\
_126-Benjamin Berko Popić-SU Šark Kanjiža\
_127-Amina Kraspogačin-SU Šark Kanjiža\
_128-Bence Almasi-SU Šark Kanjiža\
_129-Nevena Vujić-SU Šark Kanjiža\
_130-Li Xu-Kina ,Novi Sad\
_131-Dimitrije Nikolić-PK Pirat Kragujevac\
_132-Čongor Harmath-PK Kanjiža\
_133-Tamaš Fabian-PK Kanjiža\
_134-Novak Miladinov-SU Šark Kanjiža\
_135-Jelena Radić Drk-Pk Arena 2015 NS\
_136-Kristina Drk-Pk Arena 2015 NS\
_137-Marta Dunjić-Pk Pirat Kragujevac\
_138-Anastasija Miljanić-Pk Vojvodina NS\
_139-Jazmin Horvat-PK Kanjiža\
_140-Bianka Horvat-PK Kanjiža\
_141-Sarlota Erdeg-SU Šark Kanjiža\
_142-Radovan Supic-SU Šark Kanjiža\
_143-Kinče Ladocki-SU Šark Kanjiža\
_144-Vladimir Marković-TK Dinamic\
_145-Dolli Ladocki-SU Šark Kanjiža\
_146-Milica Ljubisavljevic-PVK Srem Sremska Mitrovica\
_147-Luka Adamović-SU Šark Kanjiža\
_148-Roland Horvat-Senteš Madjarska\
_149-Marko Papović-KDP Peskara Zrenjanin\
_150-Sara Gojkov-SU Šark Kanjiža\
_151-Alex Domonkos-PK Kanjiža\
_152-Arpad Juhas-PK Kanjiža\
_153-Noemi Bickei-PK Kanjiža\
_154-Aron Micik-PK Kanjiža\
_155-Anđela Kerkez-SU Šark Kanjiža\
_156-Predrag Vraneš- Beograd\
_157-Aron Hužvari-PK Kanjiža\
_158-Flora Bata-SU Šark Kanjiža\
_159-Snježana Sarajkić-Beograd\
_160-Igor Omaljev-Pk Swim star\
_161-Sonja Miljević-Pk Swim star\
_162-Nikola Čepić-KDMP Peskara Zrenjanin\
_163-Predrag Stojnović-KDMP Peskara Zrenjanin\
_164-Goran Djukić-SSU Polet
_165-Petar Šeguljev-Pk Swim Star
-166-Sara Pavkov-Pk Swim Star
-167-Boshko Iliev-S.Maked
_168-Bojan Stamenov-Ronilačka jedinica Žandarmerije
_169-Mateja Milenovic-Pk Napredak Kruševac
_170-Andrey Isachenko-Beograd
_171-Milica Tarbuk-Pk Swim star
_172-Nikola Djuričin-Bečej
_173-Tatiana Tauberger-Arena 2015
_174-Benedek Dobo-SU Šark Kanjiža
_175-Martin Pakai-SU Šark Kanjiža
_176-Noel Mesaroš-SU Šark Kanjiža
_177-Dorka Magoši-Pk Kanjiža

 

Zadnja Izborna skupština Saveza za plivanje na otvorenim vodama Srbije je bila 15.septembra 2018.godine na Srebrnom jezeru u Velikom Gradištu.Obzirom na zakonsku obavezu da se izborne skupštine zakazuju svake četiri godine, nova, 

Izborna Skupština Saveza za plivanje na otvorenim  vodama Srbije će se održati 10.septembra 2022.godine, ponovo na Srebrnom jezeru u Velikom Gradištu posle održanog 4.Međunarodnog plivačkog maratona Srebrno jezero koje održavamo pod pokroviteljstvom Opštine Veliko Gradište i Sportskog Saveza Opštine Veliko Gradište.

Navedeno takmičenje je FINALNO u okviru SRB OPEN WATER CUP-a za 2022.godine koje se održava 16.godinu u kontinuitetu, i ove godine će biti rekordno po broju učesnika i broja osvojenih nagrada.U okviru ovog Kupa Srbije u plivanju na otvorenim vodama održano je preko 230.takmičenja sa preko 22.000 učesnika.Svi naši najbolji takmičari u plivanju na otvorenim vodama Srbije su bili deo ovog Kup takmičenja.

Dnevni red, način održavanja i materijal će biti dostupni najkasnije 15.dana pre početka Skupštine. 

Izvršena su ažuriranja bodovanja SRB OWS CUP-a 2022.g za predhodna takmičenja sa 5.avgustom 2022.godine.Tabele sa bodovima možete naći preko linkova

Apsolutno

Apsolutno M

Apsolutno Ž

Kateg M

Kateg Ž

Ekipno

Iste podatke možete naći u gornjem delu odabirom Rezultati i na desnoj strani izborom Arhiva Rezultata.

Trenutno prvoplasiranih pet u muškoj konkurenciji su,

1 43 Adam Muhi M 2007 14-15 KANJ 8 1761,25
2 31 Marko Lončarski M 2007 14-15 SWS 7 1490
3 56 Akoš Pišpek M 2011 10,-11, SHA 8 1327,5
4 30 ALEKSA DUDUKOVIC M 2005 16-17 POL 6 1313,75
5 109 Mateja Vidović M 2008 14-15 SREM 6 1115

1 29 Reka Magosi F 2007 14-15 KANJ 8 1581,25
2 16 Reka Varga F 2007 14-15 SWS 6 1393,75
3 10 Zofia Pilisi F 2011 10,-11, KANJ 7 1340
4 11 Bojana Fermanovic F 2005 16-17 SPP 6 1227,5
5 8 Jovana Nedeljkov F 2009 12,-13, KANJ 7 1198,75

U prilogu je tabela takmičara pojedinačno i bodovanje trka do sada analitički,



 
 

 

Još četiri dana do održavanje 40. Kanjiža Running & Swimming Festivala,Svi koji su propustili da se u roku prijave za takmičenje , to će moći da urade i na licu mesta.Prijave su bile preko sajta www.trka.rs na kome možete videti spisak prijavljenih takmičara. 

ORGANIZATOR:Pk Šabački delfini Šabac

PRIREĐIVAČ:Savez za plivanje na otvorenim vodama Srbije

PROMOTER:Evgenij Pop Acev-dvostruki pobednik Svetskog kupa -FINA OPEN WATER GRAND PRIX

STARTNINA:1.500 din. se uplaćuje na t.r. Saveza br.325-9500700192053-22 ili gotovinski

DUŽINA STAZE: 4,5 km

KATEGORIJE:Po pravilniku SRB OPEN WATER CUP 18m +18ž-bodovanje po pravilniku.

NAGRADE:100.evra apsolutnim pobednicima M/Ž, Pehari 1-3.mesta M/Ž. Svaki učesnik dobija medalju,majic,hranu posle trke sa osveženjem. 

PRIJAVE: Online preko sajta Saveza na postavljenom linku

4,5 km

http://www.openwaterswim-serbia.org.rs/prijave/index.php?ajdi_utrke=222

Upis i prijava takmičara od 9-11 h na Gradskoj plaži Šapca kod Stare tvrđave.

Svi registrovani takmičari moraju imati potvrdu o obavljenom zdravstvenom pregledu u skladu sa Zakonom o sportu.Ostali će biti pregledani na licu mesta.Svi učesnici potpisuju izjavu o odricanju od odgovornosti.

Autobus u 11 h polazi na startnu poziciju.

Start u 12 h

 

 

 

Klubovi

 

   

 

 

 

 

 

   

 

 

 

   

 

  

 

 

 

     

 

 

 

    

   

   

 

 

SAVEZ ZA PLIVANJE NA OTVORENIM VODAMA SRBIJE

 Izrada - održavanje sajtova i Internet marketing

2022-08-16 06:56:43